مرسدس ۶ چرخ در تقابل با شامان روسی ، کدام خودرو بلندترینsuvجهان است؟

مرسدس ۶ چرخ در تقابل با شامان روسی ، کدام خودرو بلندترینsuvجهان است؟

لاستیک‌های ۱۱۸۵ میلی‌متری با رینگ‌های بزرگ نزدیک به ۱٫۲۱۹ متر یا (۴ فوت) ارتفاع دارند و از چرخ‌های مرسدس بنز G بزرگترند.

ابعاد مرسدس G63 6×۶ را به یاد دارید؟ شامان از آن بسیار بزرگتر است.

این خودرو شامان نام دارد و سازنده آن شرکتی به نام “اوتوروس” روسی است. بیش از ۶ متر طول دارد و با این حساب نیم متر بلندتر از بنز بزرگ G63 6×۶ از آب درآمده است. اگر بخواهیم در خصوص مقیاس طولی این خودرو قضاوت کنیم، اختلاف طولی این دو خودرو به حدی می‌رسد است که در فضای پارک یک شامان می‌توان یک اسمارت فورتوری کوچک و یک بنز G63 6×۶ را توآمان پارک کرد و به راحتی از میان آنها رد شد.

مرسدس :

شامان :

این خودرو همچنین بیش از یک بنز G63 6×۶ دارای چرخ است. هر یک از این چرخ‌ها قابلیت تحرک داشته و هدایت‌پذیرند. لاستیک‌های ۱۱۸۵ میلی‌متری با رینگ‌های بزرگ نزدیک به ۱٫۲۱۹ متر یا (۴ فوت) ارتفاع دارند و از چرخ‌های بنز G بزرگترند. فاصله ارتفاع کف این خودرو تا سطح زمین به ۴۵۰ میلی‌متر می‌رسد و به خودرو امکان می‌دهد تا به راحتی در میان آب‌های کم‌عمق، زمین‌های ناصاف و مناطق آفرودی سخت عبور کند. این فاصله برای ایمن نگه‌داشتن خودرو در برابر مین‌های ضد نفر نیز ایده‌آل محسوب می‌شود.

 

همان‌طور که ممکن است حدس بزنید با خودروی سنگینی روبه‌رو هستیم. این خودرو بیش از ۴۰۰۰ کیلوگرم وزن دارد و در این شاخص تنها کمی از بنز G63 6×۶ ۳۹۹۳ کیلوگرمی سنگین‌تر خواهد بود. با این وجود این غول عظیم‌الجثه دارای یک موتور توئین‌توربوی V8 نیست. در مقابل شامان از یک موتور F1C اوتوروس ایویکو بهره می‌برد. موتوری ۳ لیتری دیزلی که ۱۷۰ اسب‌بخار توان دارد. گشتاور این خودرو چندان مشخص نیست، اما برآوردها حکایت از طیف ۳۵۰ تا ۴۰۰ نیوتن‌متر در این بخش دارند. این آمار با یک سوم قدرت و یک دوم گشتاور G63 برابری می‌کنند. بنابراین این خودرو برخلاف تصورات چندان هم سریع حرکت نخواهد کرد.

با این وجود فضای خوبی در این خودرو برای نیروهای نظامی و تجهیزات آنها وجود دارد که می‌‌تواند کمک حال آنها در موقعیت‌های ویژه باشد. منبع:عصر ایران، سایت دانلود کلیپس .

355
-
100%
امتیازها : 2
انیمیشن های سینمایی دانلود کلیپس :
  • زمان انیمیشن : " یک ساعت و بیست و سه دقیقه " انیمیشن پاندای کونگ فو کار ۳ kung fu panda محصول ۲۰۱۶ آمریکا ، خلاصه داستان : پو که پس از گذراندن تمرین های سخت استاد شیفو توانسته به یک جنگجوی کامل تبدیل شود در راه تبدیل شدن به یک پاندای افسانه ای به پاندای دیگری به نام لی بر می خورد ،پاندایی که به دنبال فرزند گمشده اش می گردد ، و این فرزند گمشده کسی نیست جز پو ، پاندای کونگ فو کار ما ، پس از این آشنایی با لی ، با پانداهای دیگر و نحوه ی زندگی پانداها آشنا می شود ، اما ظهور یک موجود خطرناک به نام کای ، که قصد دزدیدن گنجینه ی ارزشمند را دارد ، باعث می شود تا پو بار دیگر در راه مقابله با پلیدی قرار گیرد ، تصمیمی که این بار پای خانوادی پو را به میان می آورد و...

  • زمان انیمیشن : " یک ساعت و بیست و دو دقیقه " محصول 2016 آمریکا ، خلاصه داستان : در عصر یخبندان 5 ماجراجویی گله ای را شاهدیم که در آن ، سید ، مندی ، دیگو و باقی شخصیت های فیلم با یکدیگر همکاری می کنند و مشکلات را پشت سر می گذارند تا در یخبندان قطب زنده بمانند . که در ادامه فیلم ، گله برای در امان ماندن از خطراتی که زمین را تهدید می کند ، سوار بر کشتی شده و سفر خود را آغاز می کنند و ...

  • زمان انیمیشن : " یک ساعت و چهل و هشت دقیقه " زوتوپیا 2016 محصول آمریکا ، خلاصه داستان : در شهری به اسم زوتوپیا که ساکنین آن را حیوانات تشکیل داده اند ، یک خرگوش جوان به نام جودی هاپس که افسر پلیسی جدید در شهر زوتوپیا است ، سعی دارد لیاقت خود را به ساکنین شهر زوتوپیا نشان دهد ،برای همین او با یک روباه فریب کار به نام نیک وایلد همراه می شود ، تا اینگونه بتواند یک پرونده جنایی را حل کند ، ولی مشکلات شهر زوتوپیا او را کلافه می کند و ...

  • نمایش همه

ارسال دیدگاه